Oglašavanje na radio stanicama u Bosni i Hercegovini

Na ovoj stranici, pronaći ćete spisak radio stanica u Bosni i Hercegovini, sa kontakt telefonima, email adresama i sajtovima. Podaci su preuzeti iz registra koji na svom sajtu vodi RAK.

Pogledaj spisak stanica

Radio stanice u Bosni i Hercegovini

Stanica Telefon Email Adresa sajta Grad
A Radio +387 (65) 511-869 aradio@atvbl.com www.atvbl.com 78 000 Banjaluka
Antena radio Jelah +387 (32) 664-221, 061/747-805 info@antena-radio.ba www.antena-radio.ba 74 264 Jelah, Tešanj
ASK Radio Ilidža +387 (33) 763-831 askradio@gmail.com www.ask.ba 71 210 Ilidža
Big radio I, II, III i IV program +387 (51) 212-777 bigradiobl@gmail.com www.bigradiobl.com 78 000 Banja Luka
Bobar radio, Bobar radio-Studio
B2
+387 (55) 415-161 rbobar@teol.net www.radiobobar.com 76 300 Bijeljina
Daš radio i Daš Ekstra radio +387 (55) 221-100; 065/512-959 info@radiodas.net 76 300 Bijeljina
DiV Radio +387 (52) 240-102 divradio.prijedor@gmail.com www.divradioprijedor.com 79 101 Prijedor
Drukčiji radio +387 (30) 792-793, 061/177-738 drukciji.radio@gmail.com www.drukciji.ba 72 290 Novi Travnik
Dub radio +387 (52) 416-442 direktor@rtv-kd.com www.rtv-kd.com 79 240 Kozarska Dubica
FREE radio Prijedor +387 (52) 233-303 freeradio.prijedor@gmail.com www.freeradioprijedor.com 79 101 Prijedor
Hard Rock Radio +387 (51) 925-788 hardrockradio@blic.net; www.hardrockradio.ba 78 000 Banja Luka
HIT FM 061/912-096; info@hitfm.ba www.hitfm.ba 71 000 Sarajevo
Kalman radio +387 (33) 716-560 kalmanmarketing@gmail.com www.kalmanradio.ba 71 000 Sarajevo
KISS FM +387 (33) 864-868 marketing@kissfm.ba www.kissfm.ba; 71 000 Sarajevo
danilo.markovic@stanic-media.com www.stanic.com
Kontakt Radio +387 (51) 927-000 redakcija@odgovorkontakt.com www.mojkontakt.com 78 000 Banja Luka
Korona radio 1 i 2 +387 (59) 261-105; 065/525-250 direktor@koronaonline.com www.koronaonline.com 89 101 Trebinje
Kupreški Radio +387 (34) 274-866 marketing@kupreskiradio.com www.kupreskiradio.com 80 320 Kupres
Mostarska panorama +387 (36) 333-889 infomopan@gmail.com www.glasmostara.ba 88 000 Mostar
Narodni radio +387 30 510-261 alem@kanal6.ba www.kanal6.ba 72 270 Travnik
Narodni radio Šipovo +387 (65) 226-895; 050/490-490 narodniradio18@gmail.com 70 270 Šipovo
Narodni radio Zenica +387 30 510-260; 061/140-756 tnt@bih.net.ba www.narodni.ba 72 270 Travnik
Neovisni radio "Feral" +387 (35) 610-070 feral.fh@bih.net.ba www.radio-feral.ba 75 260 Kalesija
NES RADIO i POP FM +387 (51) 331-674 nes@nesradio.com www.nesradio.com 78 000 Banja Luka
Nezavisni Radio Studio 99 +387 (33) 897-214 tarik.dodic@aljazeera.net www.balkans.aljazeera.net 71 000 Sarajevo
Novi radio +387 (37) 228-501, 228-502; 061/779-698 info@noviradiobihac.com www.noviradiobihac.com 77 000 Bihać
Običan radio +387 (36) 317-233, 063/142-158 obican.radio@gmail.com www.obican.info 88 000 Mostar
Obiteljski radio Valentino +387 (49) 740-700; 063/126-863 marketing@valentinobh.com www.valentinobh.com 76 204 Bijela
Plavi FM +387 (51) 981-081; 065/484-745 plavibanjaluka@gmail.com www.plaviradio.net 78 000 Banjaluka
PST Radio +387 (65) 641-746 pst@blic.net 78 220 Kotor Varoš
Radio "Best" Šipovo +387 (50) 371-215; 065 061-403; bestradiosipovo@gmail.com 70 270 Šipovo
Radio "STUDIO M" +387 (53) 410-090 info@studiomteslic.net www.studiomteslic.net 74 270 Teslić
Radio 1503 Zavidovići +387 32 878-899; 063/ 340-935 dadozav@zona.ba www.radiozavidovici.net 72 220 Zavidovići
Radio 303 +387 (58) 417-730; 065/631-691 radio303@spinter.net www.radio303rogatica.com 73 220 Rogatica
Radio 8 +387 (33) 584-050 radio8@radio8.ba www.radio8.ba 71 000 Sarajevo
Radio Arena +387 (36) 988-300 emerikg@gmail.com 88 000 Mostar
Radio Avaz +387 (35) 663-003, 061/180-061; 062/772-703 r.avaz@yahoo.com www.radioavaz.net 75 246 Čelić
Radio Bet Fratello +387 (35) 818-816, 062/670-771 bet.radio@yahoo.com www.radiobet.eu 76 250 Gradačac
Radio Bihać +387 (37) 223-770; 061/258-318 rtv.bi@bih.net.ba www.radiobihac.com 77 000 Bihać
Radio Bileća +387 (59) 370-172 bilrad@teol.net 89 230 Bileća
Radio BIR +387 (33) 552-556 radio@bir.ba www.bir.ba 71 000 Sarajevo
Radio Birač +387 (56) 741-022 radiobirac@ad-boksit.com www.ad-boksit.com 75 446 Milići
Radio BN +387 (55) 228-451 direktor@rtvbn.com www.rtvbn.com 76 300 Bijeljina
Radio Bobovac +387 (32) 849-050 rbobovac@gmail.com www.radiobobovac.com 71 330 Vareš
Radio Bosanska Krupa +387 (37) 471-111 radiobk@bih.net.ba www.radiobk.ba 77 240 Bosanska Krupa
Radio Bosanski Petrovac +387 (37) 881-251; 881-279 centarzakulturub@gmail.com Petrovac
Radio Brčko +387 (49) 216-610 direktor@radiobrcko.ba www.radiobrcko.ba 76 100 Brčko Distrikt
Radio Breza +387 (32) 789-200 radiobreza@gmail.com www.radiobreza.com.ba 71 370 Breza
Radio Brod +387 (53) 610-520 radiobrod@teol.net 74 450 Brod
Radio Bugojno +387 (30) 251-231 rtvbugojnomarketing@gmail.com www.rtvbugojno.ba 70 230 Bugojno
Radio Busovača +387 (30) 735-007; 063/ 481-378 direktor@radio-busovaca.com www.radio-busovaca.com 72 260 Busovača
Radio Cazin +387 (37) 514-048 rtvcazin@rtvcazin.ba www.rtvcazin.ba 77 220 Cazin
Radio Doboj +387 (53) 241-401, 065/ 598-342 rdoboj@gmail.com www.rtvdoboj.org 74 000 Doboj
Radio Dobre Vibracije +387 (36) 323-324 dado@rdv.ba www.rdv.ba 88 000 Mostar
Radio Donji Vakuf +387 (30) 335-591 kenan.hrvacic@ckis.ba www.radiodonjivakuf.com.ba 70 220 Donji Vakuf
Radio Drvar +387 (34) 820-158 radiodrvar@tel.net.ba 80 260 Drvar
Radio Džungla Doboj +387 (53) 203-750, 203-753; 063/999-767 marketing@dzungla.net www.dzungla.net 74 000 Doboj
Radio Feniks +387 (52) 424-140; 424-142; 065/491-969 feniksfm@teol.net www.radiofeniks.com 79 240 Kozarska Dubica
Radio Foča +387 (58) 210-095; 210-316 cki.foca@gmail.com www.radiofoca.com 73 300 Foča
Radio Gacko +387 (59) 472-722 rgacko@teol.net www.radiogacko.com 89 240 Gacko
Radio Glas Drine- Studio Sapna,
Radio Glas Drine- Studio Onyx,
+387 (35) 599-010, 597-016 glasdrine@rtvglasdrine.com www.rtvglasdrine.com 75 411 Sapna
Radio Goražde +387 (38) 221-522 rtvbpk@bih.net.ba www.rtvbpk.ba 73 000 Goražde
Radio Gračanica +387 (35) 703-500, 703-508, 703-186 radio.grac@bih.net.ba www.radiogracanica.ba 75 320 Gračanica
Radio Gradačac +387 (35) 817-427, 817-425 radiogra@bih.net.ba www.radiogradacac.ba 76 250 Gradačac
Radio Gradiška +387 (51) 814-651 radiogradiska@gmail.com www.radiogradiska.com 78 400 Gradiška
Radio gradska mreža-mostarski +387 (36) 580-181, 061/164-838; 061/ 158- centarzakulturumostar@gmail.com 88 000 Mostar
Radio Grude +387 (39) 661-701, 852-399; 063/ 469-297; radiogrude@gmail.com www.radiogrude.net 88 340 Grude
Radio Herceg-Bosne +387 (36) 315-096 marketing@rtv-hb.com www.rtv-hb.com 88 000 Mostar
Radio HIT Brčko +387 (49) 217-425 marketingrtvhit@gmail.com www.rtvhit.com 76 100 Brčko
Radio Ilijaš +387 (33) 400-800 radioilijas@gmail.com www.radioilijas.ba 71 380 Ilijaš
Radio Istočno Sarajevo +387 57 230-550; 065/ 998-243 direktor@is-radio.com www.is-radio.com 71 420 Pale
Radio Jablanica +387 (36) 752-850 rtv.jab@bih.net.ba www.rtvjablanica.ba 88 420 Jablanica
Radio Jajce +387 (30) 654-171; 659-872 rtvjajce@tel.net.ba www.radiojajce.ba 70 101 Jajce
Radio K3 +387 051 640-460 tvkanal3@blic.net www.tvk3.info 78 430 Prnjavor
Radio Kakanj +387 (32) 553-475 radiokakanj@bih.net.ba www.radiokakanj.co.ba 72 240 Kakanj
Radio Kameleon +387 (35) 302-500 berbic@kameleon.ba www.radiokameleon.ba 75 000 Tuzla
Radio Kladanj +387 (35) 622-200, 622-201, 061/964-148 radiokladanj@bih.net.ba 75 280 Kladanj
Radio Ključ +387 (37) 660-049 radioklj@bih.net.ba www.media-kljuc.ba 79 280 Ključ
Radio Konjic +387 (36) 726-267 rtvka@bih.net.ba 88 400 Konjic
Radio Kostajnica +387 (52) 663-244, 664-240; 065/ 395-580 radio-kostajnica@hotmail.com www.radiokostajnica.com 79 224 Kostajnica
Radio Kozara +387 (51) 816-816 grubexrd@gmail.com www.radiokozara.net 78 400 Gradiška
Radio Livno +387 (34)202-804; 201-888 livnomarketing@gmail.com www.radiolivno.ba 80 101 Livno
Radio Lukavac +387 (35) 553-987; 988 rtvlukavac@bih.net.ba www.rtvlukavac.ba 75 300 Lukavac
Radio Ljubić +387 (51) 665-035 info@radioljubic.com; www.radioljubic.com 78 430 Prnjavor
Radio Ljubuški +387 (39) 831-930 hrlj@tel.net.ba www.radioljubuski.ba 88 320 Ljubuški
Radio M +387 (33) 666-822 office@radiom.ba www.radiom.ba 71 320 Vogošća
Radio M plus +38762345-091 osman.jusufspahic@pennyplus.com 71123 Istočno Sarajevo
Radio Magic +387 (65) 372-690 magicmilici@yahoo.com www.magic.ba 75 446 Milići
Radio Maglaj +387 (32) 603-454, 603-472 rtvmag@bih.net.ba 74 250 Maglaj
Radio Mango +387 (34) 200-949 info@radiomango.eu www.radiomango.eu 80 101 Livno
Radio Miljacka +387 (33) 584-050 radiomiljacka@radiomiljacka.ba www.radiomiljacka.ba 71 000 Sarajevo
Radio Mix +387 (33) 251-435 info@radiomix.ba www.rsgmedia.ba 71 000 Sarajevo
Radio Nevesinje +387 (59) 601-394, 601-455; 065/ 691-484 nevradio@teol.net www.radionevesinje.com 88 280 Nevesinje
Radio Novi Grad +387 (52) 752-273, 751-071 radionovi933@yahoo.com www.radionovigrad.com 79 220 Novi Grad
Radio Olovo +387 (32) 828-010 oradio@bih.net.ba www.radio.olovo.ba 71 340 Olovo
Radio Oscar - C +387 (36) 341-931 htvoscarc@gmail.com www.htvoscarc.com 88 000 Mostar
Radio OSM +387 (57) 223-964; 065/ 517-720 osmradio@yahoo.com www.osmradio.com 71 420 Pale
Radio Osvit +387 (56) 230-222; 230-343 radioosvit@gmail.com www.radioosvit.com 75 400 Zvornik
Radio Padrino +387 (59) 241-025 hp.media.direktor@gmail.com www.hpmediagrupa.com 89 101 Trebinje
Radio Plus +387 (39) 682-981 marketing@radioplus.ba www.radioplus.ba 88 240 Posušje
Radio postaja Široki Brijeg +387 (39) 705-245, 703-050 marketing@radiosirokibrijeg.com www.radiosirokibrijeg.com 88 220 Široki Brijeg
Radio Posušje +387 (39) 681-660, 681-661 radioposusje@gmail.com www.radioposusje.ba 88 240 Posušje
Radio Prača +387 (38) 799-106; 799-284; 061/136-981 kicpraca@bih.net.ba www.radiopraca.ba 73 290 Prača
Radio Preporod +387 (31) 761-283, 063 927-118; 031/762-565 radio@radiopreporod.com www.radiopreporod.com 76 290 Odžak
Radio Prijedor +387 (52) 232-863 kozarskirtvprijedor@gmail.com www.kozarski.com 79 101 Prijedor
Radio Prnjavor +387 (51) 660-881 radioprnjavor@gmail.com www.prnjavorlive.info 78 430 Prnjavor
Radio Rama +387 (36) 771-362, 063/425-061 studioradiorama@gmail.com www.radio-rama.info 88 440 Prozor- Rama
Radio S +387 55 224-444 officialradionjoy@gmail.com 76 300 Bijeljina
Radio Sana +387(37) 686-152 radiosana@yahoo.com www.sanartv.ba 79 260 Sanski Most
Radio Sarajevo +387 (33) 557-910 radio@radiosarajevo.ba www.radiosarajevo.ba 71 000 Sarajevo
Radio Skala +387 (55) 773-360, 773-361, 065/451-887 petarskala@gmail.com www.skalaradio.net 76 330 Ugljevik
Radio Slon +387 (35) 205-205; 063/388-333 rtvslon@rtvslon.ba www.rtvslon.ba 75 000 Tuzla
Radio Srbac +387 (51) 740-516; 745-302; 300; 301 radiosrbac@yahoo.com www.radiosrbac.com 78 420 Srbac
Radio Srebrenik +387 (61) 671-397; 035/ 644-777 radiosrebrenik@yahoo.com www.radiosrebrenik.ba 75 350 Srebrenik
Radio Studio D +387 (35) 644-913 info@studiod.ba www.studiod.ba 75 350 Srebrenik
Radio Tešanj +387 (32) 650-130 radiotesanj69@gmail.com www.radiotesanj.ba 74 260 Tešanj
Radio TNT +387 30 510-260; 061/140-756 tnt@bih.net.ba www.tntradio.ba 72 270 Travnik
Radio TNT 062/554-222; 062/889-889 tuzla@tnt.ba www.tntradio.ba 75 000 Tuzla
Radio TNT 2 +387 (30) 510-260; 062/889-889 tnt@bih.net.ba www.tntradio.ba 72 270 Travnik
Radio Tomislavgrad +387 (34) 358-198; 063/720-414 radiotomislavgrad@gmail.com www.radiotg.com 80 240 Tomislavgrad
Radio Trebinje +387 (59) 260-348 radio.trebinje@gmail.com www.radiotrebinje.com 89 101 Trebinje
Radio Tuzla +387 (35) 366 660, 366-661; 061/195 458 direktor@rtv7.ba www.rtv7.ba 75 000 Tuzla
Radio Tuzlanskog kantona,
Radio TK- Studio Banovići
+387 (35) 320-026 direktor@rtvtk.ba www.rtvtk.ba 75 000 Tuzla
Radio USK +387 (37) 222-701 direktor.rtvusk@rtvusk.ba www.rtvusk.ba 77 000 Bihać
Radio Usora +387 (32) 895-221; 060/325-1163 radiousora@tel.net.ba 74 230 Usora
Radio Velika Kladuša +387 (37) 831-871 rtvvelkaton@gmail.com www.radiovkladusa.ba 77 230 Velika Kladuša
Radio Velkaton +387 (37) 775-168; 062/371-815 rtvvelkaton@gmail.com www.velkaton.ba 77 230 Velika Kladuša
Radio Vikom +387 (51) 810-200; 065/512-650 vinko@vikom.tv; www.vikom.tv 78 400 Gradiška
Radio Visoko +387 (32) 738-644; 061/935-830; 032/465-597 komercijalartvvisoko@gmail.com www.visoko-rtv.ba 71 300 Visoko
Radio Višegrad +387 (58) 630-510 radiostanicavgd@gmail.com 73 240 Višegrad
Radio Vlasenica +387 (56) 733-003, 065 679 647, 065 609 119 urednik@radiovlasenica.com www.radiovlasenica.com 75 440 Vlasenica
Radio Vogošća +387 (33)424-050 rtvvogosca@bih.net.ba www.rtvvogosca.ba 71 320 Vogošća
Radio Vujke +387 (50) 371-000; 065/ 540-388 dragoljubsipovo@gmail.com 70 270 Šipovo
Radio Zenica +387 (32) 449-203; 449-211 info@rtvze.ba www.rtvze.ba;
www.zenicainfo.ba
72 000 Zenica
Radio Zenit +387 (32) 404-004, 061 432 938 marketing@zenit.ba www.zenit.ba 72 000 Zenica
Radio ZOS +387 (32) 699-070; 062/856-865 zos.radio@hotmail.com www.zosradio.ba 74 260 Tešanj
Radio Žepče +387 (32)888-168 rzepce@gmail.com www.radiozepce.com 72 230 Žepče
Radiopostaja Čapljina +387 (36) 805-636 radiocapljina@gmail.com www.radio-capljina.com 88 300 Čapljina
Radiopostaja Mir Međugorje +387 (36) 653-550 vidovic.vedran@medjugorje.hr www.radio-medjugorje.com 88 266 Međugorje
Radiopostaja Odžak +387 (31)761-040 radio.odzak@tel.net.ba 76 290 Odžak
Radiopostaja Orašje +387 (31) 712-271 ravnatelj@radioorasje.com www.radioorasje.com 76 270 Orašje
Radiо Vitez +387 (30) 717-077, 717-564 radio.vitez@tel.net.ba www.radiovitez.ba 72 250 Vitez
RSG radio i Antena Sarajevo +387 (33) 251-435 rsg@rsg.ba www.rsgmedia.ba 71 000 Sarajevo
SIM radio +387 (55) 42-42-43; 065 582-750 office@simradio.net www.simradio.net 76 300 Bijeljina
Šik radio +387 (50) 220-140; 065/ 642-989 sik_radio@yahoo.com www.sikradio.com 70 260 Mrkonjić Grad
Trend radio +387 (37) 831-408 trend@trendradio.ba www.trendradio.ba 77 230 Velika Kladuša
UNO Radio +387 (51) 218-530 unoradio@blic.net www.unoportal.net 78 000 Banja Luka