Oglašavanje na radio stanicama u Crnoj Gori

Na ovoj stranici, pronaći ćete spisak radio stanica u Crnoj Gori, sa kontakt telefonima, email adresama i sajtovima. Podaci su preuzeti iz registra koji na svom sajtu vodi AEMCG.

Pogledaj spisak stanica

Radio stanice u Crnoj Gori

Radio stanica Zona pokrivanja Grad Email Telefon Adresa sajta
Radio Adriatic Lokalni Bijelo Polje adriatic_radio@t-com.me 050430208
Radio Antena M Regionalni Podgorica redakcija@antenam.net 020664284 http://www.antenam.net/
Radio Star FM Lokalni Cetinje eurogum@gmail.com
mito.markovic@eurogum.me
041232345 https://www.radiostarfm.me/
Radio S3 Regionalni Podgorica office@radios1.me 020684684
Srpski Radio Nacionalni Podgorica tolerancija01@gmail.com 020612100
Radio D Nacionalni Podgorica radiod.kanal@gmail.com
radiod@t-com.me
067727351 https://d.radioddplus.com/
Radio S Nacionalni Herceg Novi office@radios1.me 020684684
Radio D Plus Nacionalni Podgorica radiod.kanal@gmail.com
radiod@t-com.me
067727351 https://dp.radioddplus.com/
Radio DRS Regionalni Podgorica radiodrs@t-com.me 067289999
068101500
069101500
http://drugacija.me/
Radio Dux Lokalni Tivat radiodux@t-com.me 032684220 http://www.radiodux.me/
Radio Elita Lokalni Ulcinj info@elitaradio.me
verakatana1@gmail.com
030401168
069948858
https://elitaradio.me/
Radio Jupok Lokalni Rožaje radiojupok@gmail.com 051272766
TDI Radio Nacionalni Podgorica marketingcg@tdiradio.com http://www.tdiradio.com/
Radio Laki Plus Lokalni Bijelo Polje milos.joca@gmail.com 067107107 https://www.lakiradio.me/
Radio PLAY Montenegro Nacionalni Podgorica info@prvatv.me https://www.playradio.me/
Radio Zeta Lokalni Podgorica zetaradio081@gmail.com 020680068
078101100
Radio Ćirilica Regionalni Podgorica smediji01@gmail.com
Radio Krš Regionalni Podgorica nvosafra@gmail.com 069756421
068397390
067418218
https://radiokrs.com/
City Radio Lokalni Podgorica marketing@cityradio.me 067817791 http://www.cityradio.me/
Radio Titograd Regionalni Podgorica radiotitograd@gmail.com 020282090 http://www.radiotitograd.me/
Radio Teuta Lokalni Ulcinj info@tvteuta.com
tvteuta@t-com.me
030413199 http://tvteuta.com/
Elmag Radio Nacionalni Podgorica radio@elmag.me
marketing@elmag.me
020624389
020625197
067969696
https://www.elmag.me/
Mag Radio Regionalni Podgorica mag@oki.me
marketing@elmag.me
020624389
020625197
067907907
https://www.magradio.me/
Radio Mojkovac Lokalni Mojkovac radiomojkovac@t-com.me http://www.slobodnarijec.net/
EL Radio Regionalni Podgorica marketing@elmag.me 020624389 https://elradio.me/
Arena radio Nacionalni Podgorica marketing@elmag.me 020624389
Radio Andrijevica Lokalni Andrijevica radio.andrijevica@gmail.com 051683686
051683687
051683688
http://www.radioandrijevica.me/
Radio Berane Lokalni Berane icberane@t-com.me 063222034 http://radioberane.me/
Radio Bijelo Polje Lokalni Bijelo Polje rbpredakcija@gmail.com
radiobpmarketing@gmail.com
rbpredakcija@gmail.com
050433695
068038478
http://www.radiobijelopolje.me/
Radio Budva Lokalni Budva televizijabudva@gmail.com 069332988 https://www.rtvbudva.me/
Radio Cetinje Lokalni Cetinje radio.cetinje@gmail.com
radio_ct@t-com.me
041232261
041231334
http://www.cetinjskilist.com/
Radio Danilovgrad Lokalni Danilovgrad radio@danilovgrad.me 020810266
Radio Herceg Novi Lokalni Herceg Novi redakcija@rthn.co.me 031350772 https://rthn.co.me/
Radio Kotor Lokalni Kotor radiokotor@t-com.me 032325842
032325843
http://radiokotor.info/
Radio Nikšić Lokalni Nikšić rtvnk@t-com.me 040212718
040212735
http://www.rtvnk.me/
Radio Pljevlja Lokalni Pljevlja rtvpljevlja@t-com.me 067603555 https://tvpljevlja.me/
Radio Tivat Lokalni Tivat radiotiv@t-com.me 032672202 http://radiotivat.com/
Radio Ulcinj Lokalni Ulcinj 030 412 060
Radio Bar Lokalni Bar radiobar@t-com.me 030303124 https://barinfo.me/
Radio Rožaje Lokalni Rožaje radiorozaje@gmail.com 051273796
051275330
http://www.radiorozaje.me/
Gradski radio Regionalni Podgorica radio@gradski.me https://gradski.me/